Benefiční koncert na pomoc pacientům s RS

Díla G. Rossiniho, A. Dvořáka, J. Haydna a W. A. Mozarta pod vedením dirigenta Leoše Svárovského rozezvučí v úterý 15. listopadu 2016 od 19:30 pražské Forum Karlín.

Stane se tak v rámci mimořádného benefičního koncertu na pomoc lidem s roztroušenou sklerózou.

Výnos ze vstupného bude věnován Domovu svatého Josefa v Žirči a Nadačnímu fondu Bělobrádek, jehož prostřednictvím budou podpořeni jednotliví pacienti.

„Přirozeně se tak hlásíme ke své společenské odpovědnosti. Věříme, že chystaný koncert díky podpoře našeho publika dokáže vygenerovat prostředky na pomoc těm, kteří potřebují podporu při překonávání svého zdravotního handicapu,“ vysvětluje Radim Otépka, ředitel PKF – Prague Philharmonia, která akci připravila.

Část výtěžku (ve výši 60 %) bude směrována přímo Domovu svatého Josefa v Žirči ve východních Čechách (www.domovsvatehojosefa.cz), který poskytuje komplexní zdravotní a sociální služby osobám nemocným roztroušenou sklerózou. „Benefiční projekty jsou zásadní pro zviditelnění naší činnosti. Pražského koncertu PKF – Prague Philharmonia v náš prospěch si proto mimořádně ceníme,“ dodává Dominik Melichar, zástupce ředitele Domova sv. Josefa v Žirči.

Druhou část výtěžku obdrží Nadační fond Bělobrádek, jehož prostřednictvím budou podpořeni jednotliví pacienti trpící touto těžkou nemocí a další zdravotně postižení či jinak znevýhodnění lidé, kterým tato pomoc umožní zapojit se do celospolečenských aktivit, účastnit se společenského, kulturního a sportovního života, a překonat tak jejich handicap.

Vstupenky za 300 a 500 Kč je možné koupit na www.pkf.cz nebo rezervovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na tel.: 224 267 644.