Rytíři Taekwonda opět bojovali za nemocné s roztroušenou sklerózou

Další krásná sbírka pro NF IMPULS. Již potřetí v řadě při Taekwondo turnaji Knights Fight Night


V tělocvičně ZŠ Novoborská Praha 9 - Střížkov proběhl v sobotu 18. února turnaj pro juniory a seniory „Knights Fight Night vol.II“ pod taktovkou Team Knights, což je tréninková skupina sportovního klubu Kangsim Dojang věnující se korejskému bojovému sportu Taekwondo.

Turnaj probíhal v odpoledních hodinách, dopolední hodiny byly věnované modernímu bojovému umění se speciálně upravenými meči Chanbara, a to i za účasti mladší generace.

Akci organizoval Maroš Novák (Mistr ČR 2014 a 2015, vítěz Taekwondo extraligy 2010) a Pavel Pospíšek (vítěz Taekwondo extraligy 2011 a asistent trenéra národního týmu ČR). Celý turnaj zakončila „after party“ večerní bowling v Holešovicích.

Pro Nadační fond IMPULS se během turnaje vybralo krásných 4 815 Kč. Podobná sbírka se konala i v loňském roce – v lednu byl výtěžek 5 351 Kč a v říjnu 6 065 Kč. Finance byly v obou případech použity na podporu fyzioterapie pacientů s RS.

taekwongo 022017 380px 02

Více o sobotním turnaji, který byl tentokrát mezinárodní (Slovensko, Maďarsko, Polsko, Španělsko), si můžete přečíst ve slohové práci členky oddílu bojového umění Taekwondo WTF Sokol Rychvald Anety Reitšmídové.

Děkujeme!

http://tkdrychvald.webnode.cz/taekwondo-slohovka  
https://team-knights.cz/ 
www.kangsim.cz