Chci darovat

Pomozte a bude pomoženo i vám, darujte a budete obdarováni.


POMOZTE FINANČNÍM DAREM

Staňte se dárcem důvěryhodné neziskové organizace. Přispějte on-line jednorázově nebo si nastavte na svém účtu trvalý příkaz a zvolte pravidelnou podporu. Umožníte naši finanční pomoc lépe plánovat. Děkujeme Vám.

Převodem na účet
  • Běžný účet: 19-2833670227/0100
  • Komerční banka, a. s.
On-line prověřenou platební bránou


Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru

DMS IMPULS 30
DMS IMPULS 60
DMS IMPULS 90

na číslo 87 777

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, z nichž Nadační fond IMPULS obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Více na www.darcovskasms.cz.

DMS cmyk

POŠLETE trvalou DÁRCOVSKOU SMS VE TVARU


DMS TRV IMPULS 30
DMS TRV IMPULS 60
DMS TRV IMPULS 90

na číslo 87 777

Po dobu neurčitou, a to až do doby, kdy trvalou DMS odvoláte, Vám bude stržena prostřednictvím DMS každý měsíc zvolená částka 30, 60 nebo 90 Kč ve prospěch Nadačního fondu IMPULS. Více na www.darcovskasms.cz.

Naše finanční podpora je zcela transparentní a dlouhodobá. Záleží nám především na tom, aby podporované projekty měly trvalý přínos a dopad na co největší počet pacientů. Děkujeme Vám.

Váš dar je daňově odčitatelnou položkou

Fyzické osoby (i zaměstnanci) si mohou odpočítat v součtu až 15 % ze základu daně za předpokladu, že úhrnná hodnota daru byla minimálně 1 000 Kč nebo přesáhla 2 % ze základu daně. Právnické osoby mohou odečíst až 10 %, minimálně 2 000 Kč v případě, že celková hodnota daru činila alespoň 2 000 Kč.


STAŇTE SE PARTNEREM NAŠICH AKCÍ

Zaujala Vás jakákoliv z akcí Nadačního fondu IMPULS, ať jsou to pravidelné benefice, cvičební maraton MaRS či Koncert pro IMPULS? Rádi byste se zařadili se i Vy mezi naše partnery a podporovatele? Kontaktujte nás.


STAŇTE SE DOBROVOLNÍKEM

Zapojte se osobně do veřejně prospěšných aktivit naší organizace. Nabízíme možnost dobrovolnické příležitostné či dlouhodobé práce. Využijeme Vaši pomoc při organizaci benefičních akcí, informačních kampaní, uvítáme i nárazovou administrativní výpomoc či překlady textů. Máte-li zájem se osobně angažovat v dobrovolnické práci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


USPOŘÁDEJTE SBÍRKU PRO IMPULS

Pořádáte zajímavou sportovní či kulturní akci? Chtěli byste ji spojit s dobročinným účelem a věnovat vstupné či jeho část Nadačnímu fondu IMPULS? Nebo nám dát prostor, abychom informovali návštěvníky, jak mohou pomoci lidem s roztroušenou sklerózou? Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..