MaRS - Maraton s roztroušenou sklerózou

Maraton MaRS 2016 na Slovensku, foto: SZSM

"Abychom žili naplno, je třeba zůstávat neustále v pohybu - jenom tak může  být každý den jiný než ten před ním."
(Paulo Coelho)

... a tak, máte-li čas, přidejte se k nám, k životu naplno s těmi, kteří chtějí být stále v pohybu, i když mají roztroušenou sklerózu!

Připojte se k jediné celostátní sportovně charitativní kampani za roztroušenou sklerózu u nás. 

Maraton MaRS je netradiční sportovní akce, při níž se cvičí po celé republice na podporu nemocných s roztroušenou sklerózou. Za běžných okolností probíhá cvičení vždy první březnový víkend - od pátku do soboty, nepřetržitě 24 hodin, v tělocvičnách a na sportovištích u nás i v zahraničí. Je určen všem, kdo rádi sportují a chtějí podpořit dobrou věc.

Maraton MaRS 2017 011 Praha RehafitSmyslem akce je upozornit na to, že při léčbě roztroušené sklerózy i v životě každého člověka je prospěšný pravidelný pohyb a zdravý životní styl.

Letošní ročník je vzhledem k protiepidemickým opatřením hodně odlišný. Ponese se v duchu individuálního cvičení na předem připravená videa, protože nemůžeme sportovat ve skupinách. Cílem je pacienty s roztroušenou sklerózou povzbudit, aby neklesali na mysli a nerezignovali na pohyb, který je pro jejich zdraví tolik důležitý. Více se dozvíte na našem maratonském webu.

Sportujte s námi proti eresce!

FOTOGALERIE A PODROBNÉ INFORMACE

 


 
 MaRS loga final

 MHMP logo


Tiskové zprávy

MaRS v médiích