FB
ÚvodMS centra > Úvod

MS centrum při neurologickém oddělení Nemocnice Jihlava, Jihlava

Základní informace

MS centrum se nachází v 5. patře interního pavilónu na neurologickém odd. A. Zabývá se komplexní léčbou demyelinizačních onemocnění - především roztroušené sklerózy mozkomíšní. Čtěte dále...

Kontakt

Praktické informace

K vyšetření je třeba objednání na uvedeném telefonním čísle, sebou si pacient vezme provedená vyšetření (především NMR, výsledky lumbální punkce, event. evokovaných potenciálů).

Personální obsazení MS Centra

vedoucí

staniční sestra

Další informace

Lékaři:

MUDr. Vladislav Cunder (Út, St – 9.30 – 14.00)

MS centrum při neurologickém oddělení Nemocnice Jihlava funguje od roku 2010. Má v péči více než 500 pacientů, z toho přes 300 pacientů na nákladné biologické léčbě. Je spádovým centrem pro zhruba půl miliónu obyvatel kraje Vysočina.

Zajišťuje léčbu RS včetně biologických léků, rychlou diagnostiku pomocí magnetické rezonance umístěné v nemocnici. Ke specializovanému imunologickému vyšetření mozkomíšního moku spolupracuje s FN U sv. Anny v Brně.

V péči o pacienty využívá i rehabilitační a urologické oddělení Nemocnice Jihlava, spolupracuje i s osteologickou ambulancí.

MaRS 2017 Remus

Dárcovská SMS

Pokud chcete pomoci pacientům s roztroušenou sklerózou, pošlete na tel. číslo 87777 sms ve tvaru:

DMSmezeraIMPULS

Pokud chcete pomáhat pacientům roztroušenou sklerózou po celý rok, pošlete sms ve tvaru:

DMSmezeraROK
mezeraIMPULS

Po dobu 12 měsíců se z čísla Vašeho mobilního telefonu strhává jednou měsíčně finanční částka 30,- Kč. Cena jedné DMS je 30,- Kč. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.

Darujte platební kartou

Pokud preferujete jiné způsoby platby, například převodem na účet, nebo paysec, prosím iniciujte platbu z našeho profilu na Darujspravne.cz, který nám pomáhá s realizací online a mobilních plateb.

Darujtespravne.cz

Podpořte nás

Pokud byste nám chtěli vyjádřit svou podporu, pošlete nám příspěvek na následující účty u Komerční banky:

běžný účet:
19-2833670227/0100

IBAN:
CZ5 401 000 000
192 833 670 227

 

Kudyznudy.cz

 

Medical Tribune

Vše o roztroušené skleróze

Kdo jsme a co děláme?

Impuls vznikl za účelem podpory projektů zabývajících se zajištěním komplexní a kvalitní léčby, výzkumem a osvětovou činností demyelinizačních onemocnění, především roztroušené sklerózy mozkomíšní

CANF