FB
ÚvodMS centra > Plzeň

MS Centrum při neurologické klinice FN, Plzeň

Základní informace

Neurologická klinika zajišťuje kompletní diagnostiku a léčbu širokého spektra onemocnění centrálního i periferního nervového systému i struktur souvisejících s tímto systémem u dospělých i dětí. Ambulantní vyšetření je prováděno bez věkového omezení, hospitalizace nemocných od 3 let věku (mladší nemocní jsou hospitalizováni na dětské klinice). Zajišťuje péči pro příslušnou spádovou oblast a jako pracoviště nejvyššího typu v regionu je i referenčním centrem pro diagnostiku a léčbu složitých stavů z celé oblasti západních, ale i jižních nebo severních Čech.

Kontakt

Praktické informace

Ambulantní péče pro objednané pacienty probíhá každý všední den dopoledne 8-12 hod, v pondělí  a ve středu i od 13-14:30 hod, péče lůžková a akutní ambulantní pak nepřetržitě v rámci neurologické kliniky v Plzni, jejíž je centrum součástí.

Do MS Centra se mohou pacienti objednávat telefonicky (+420 377 103 410), písemně (Neurologická klinika FN, Alej svobody 80, 323 00 Plzeň) anebo elektronickou poštou fiedlerj@fnplzen.cz.

Návštěvě centra by měla předcházet péče/vyšetření u spádového neurologa, a teprve poté by měl pacient naše centrum navštívit a mít k dispozici zprávy z dosavadní neurologické péče.

Sociální poradenství

Mgr. Lucie Valouchová
Sociální pracovnice pro pacienty s RS
Tel.: 377 103 238
Email: valouchoval@fnplzen.cz

Psychologická péče

Mgr. Pavla Kalinová
Klinický psycholog Neurologické kliniky
E-mail: kalinovapa@fnplzen.cz

Personální obsazení MS Centra

vedoucí

sociálně právní poradenství

psycholožka

MaRS 2017 Remus

Dárcovská SMS

Pokud chcete pomoci pacientům s roztroušenou sklerózou, pošlete na tel. číslo 87777 sms ve tvaru:

DMSmezeraIMPULS

Pokud chcete pomáhat pacientům roztroušenou sklerózou po celý rok, pošlete sms ve tvaru:

DMSmezeraROK
mezeraIMPULS

Po dobu 12 měsíců se z čísla Vašeho mobilního telefonu strhává jednou měsíčně finanční částka 30,- Kč. Cena jedné DMS je 30,- Kč. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.

Darujte platební kartou

Pokud preferujete jiné způsoby platby, například převodem na účet, nebo paysec, prosím iniciujte platbu z našeho profilu na Darujspravne.cz, který nám pomáhá s realizací online a mobilních plateb.

Darujtespravne.cz

Podpořte nás

Pokud byste nám chtěli vyjádřit svou podporu, pošlete nám příspěvek na následující účty u Komerční banky:

běžný účet:
19-2833670227/0100

IBAN:
CZ5 401 000 000
192 833 670 227

 

Kudyznudy.cz

 

Medical Tribune

Vše o roztroušené skleróze

Kdo jsme a co děláme?

Impuls vznikl za účelem podpory projektů zabývajících se zajištěním komplexní a kvalitní léčby, výzkumem a osvětovou činností demyelinizačních onemocnění, především roztroušené sklerózy mozkomíšní

CANF