FB
ÚvodMS centra > Praha 10

MS Centrum při neurologické klinice 3. LF UK a FNKV, Praha 10

Základní informace

Centrum pro diagnostiku a terapii roztroušené sklerózy mozkomíšní na neurologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady vychází z letitých zkušeností v této problematice. Právě na této klinice dlouhodobě působil Prof. MUDr. Pavel Jedlička, DrSc., který se jako jeden z prvních neurologů věnoval diagnostice a léčení roztroušené sklerózy. Čtěte dále...

Kontakt

Praktické informace

Ambulantní vyšetření po předchozím doporučení je možné objednat denně na tel. +420 267 162 492, písemně na adresu MS Cetrum, neurologická klinika FNKV, Šrobárova 50, 100 31 Praha 10.

K plánovanému vyšetření je vhodné donést předchozí nálezy, zejména snímky z magnetické rezonance.

Personální obsazení MS Centra

vedoucí

Další informace

Lékaři:

MUDr. Pavla Machalová

MUDr. Eva Medová

MUDr. Zuzana Szabová

MUDr. Denisa Zimová

V Centru pro diagnostiku a léčbu roztroušené sklerózy je v současné době registrováno více než  1 000 pacientů, kterým je poskytována speciální péče včetně nejmodernější biologické léčby. O nemocné se stará tým erudovaných lékařů spolu se zdravotními sestrami, specializovanými na tuto problematiku.

Centrum spolupracuje s dalšími specialisty z jiných oborů (urologie, gynekologie, rehabilitace, apod.), kteří se scházejí na pravidelných odborných poradách, aby byla nemocným poskytnuta komplexní diagnostika, terapie, rehabilitace i sociální podpora.

Centrum se nachází v Pavilonu F, 1.patro.

MaRS 2017 Remus

Dárcovská SMS

Pokud chcete pomoci pacientům s roztroušenou sklerózou, pošlete na tel. číslo 87777 sms ve tvaru:

DMSmezeraIMPULS

Pokud chcete pomáhat pacientům roztroušenou sklerózou po celý rok, pošlete sms ve tvaru:

DMSmezeraROK
mezeraIMPULS

Po dobu 12 měsíců se z čísla Vašeho mobilního telefonu strhává jednou měsíčně finanční částka 30,- Kč. Cena jedné DMS je 30,- Kč. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.

Darujte platební kartou

Pokud preferujete jiné způsoby platby, například převodem na účet, nebo paysec, prosím iniciujte platbu z našeho profilu na Darujspravne.cz, který nám pomáhá s realizací online a mobilních plateb.

Darujtespravne.cz

Podpořte nás

Pokud byste nám chtěli vyjádřit svou podporu, pošlete nám příspěvek na následující účty u Komerční banky:

běžný účet:
19-2833670227/0100

IBAN:
CZ5 401 000 000
192 833 670 227

 

Kudyznudy.cz

 

Medical Tribune

Vše o roztroušené skleróze

Kdo jsme a co děláme?

Impuls vznikl za účelem podpory projektů zabývajících se zajištěním komplexní a kvalitní léčby, výzkumem a osvětovou činností demyelinizačních onemocnění, především roztroušené sklerózy mozkomíšní

CANF