Turistické jaro s IMPULSem

Hýbej se a vyhraj! Tentokrát z Aše do Zlína, nebo ze Zlína do Aše?


V průběhu tří měsíců možná ujdete až 625 km. Akce navazuje na soutěž Seven Summits a Osmý vrchol do Koruny planety, které jsou součástí cvičebního maratonu MaRS 2021 s roztroušenou sklerózou. 

Zapojte se do naší další výzvy Turistické jaro s IMPULSem a pojďte společně s námi projít napříč Českou republikou. Krokujeme fair play. Každý v průběhu času dosáhne jiného cíle – ať je to Plzeň, Příbram, Pelhřimov či jiné místo – hlavní je, užít si pohyb s optimismem a ve zdraví.

Startujeme 1. dubna, končíme 30. června 2021.

Zúčastnit se může kdokoliv, stačí se jen registrovat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abyste byli zařazeni do výsledkové tabulky (Google Disk). Každá zpráva musí obsahovat předmět „Turistické jaro“, jméno a příjmení, e-mailovou adresu kompatibilní s Google a nickname pod kterým budete zveřejněni ve sdílené tabulce. Pro zaslání odměny je nutná poštovní adresa.

Způsob sledování nachozených kroků je čistě na vás (doporučujeme mobilní aplikaci, chytré hodinky)

Podmínkou je pravidelný pohyb, každý podle své kondice.

Výsledky nahrávejte do sdílené tabulky jednou týdně.

Soutěžíme o nejkrásnější symbol jara s autorem fotografie. Obrázky zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zasláním fotografie souhlasíte se zveřejněním v rámci projektů NFI.

Losujeme každý týden v pondělí jednoho účastníka. Výhra? Nechte se od nás překvapit.

„Je dobré, že na konci naší cesty je cíl, ale na konci záleží jen na cestě.“ — Ursula Le Guin

… tak si pojďte cestu společně užít.

turisticke jaro540


Jaro s IMPULSem

Outdoorová výzva 1. - 13. 4. 2021

Na prvních 14 dní vyhlašujeme outdoorovou výzvu pro všechny běhavce, ale na své si přijdou i maminky s kočárky, senioři, vyzvavači otužování nebo milovníci nordic walking. Jednotlivé lekce najdete v článku Outdoorová výzva.

Jógová výzva 14. 4. - 23. 4. 2021 

V další etapě Jara s IMPULSem se budeme věnovat józe. Je libo aktivní, ranní, či jemnou jin jógu? Anebo si s námi alespoň zacvičte pozdrav slunci. Jednotlivé lekce najdete v článku Jógová výzva

Cvičíme s dětmi 26. 4. - 10. 5. 2021 

Třetí etapou Jara s IMPULSem věnujeme dětem. Cvičení se šátky a polštářky najdete v článku Cvičíme s dětmi. Připojte se k události na našem Facebooku.

Relaxace 11. 5.  - 22. 5. 2021

Ve čtvrté etapě si malinko odpočineme a budeme se věnovat klidnějším cvičením, jako je Feldenkrasova metoda, protažení těla, kompenzačním cvičením a relaxaci. Všechny lekce najdete v článku Relaxace.

Pilates 23. 5.  - 3. 6. 2021

V další etapě si zase trochu víc zacvičíme. Co takhle Pilates? Vyberte si třeba některou z lekcí Gábiny Němečkové.


Výherci

Sedm statečných dokončilo celou etapu 12 týdnů v rámci naší výzvy Turistické jaro s IMPULSem. Někteří dokonce opravdu ušli celou pomyslnou trasu z Aše do Zlína. Všem gratulujeme a posíláme zaslouženou odměnu, kterou bude knížka Ač máš eReSku, nepropadej stesku. Jste skvělí! 💪🥾🥳
 
„Z Aše do Zlína“ a ještě dál (přes 625 km) došli: Pavel (916 km), Strakáček (671 km), Marfuska2 (639 km). Všechny etapy ukončili také: Pájásek (617 km), Fialka (464 km), Naděje169 (391 km), meditaceDan (317 km).