Logo ReMuS, Registr pacientů s roztroušenou sklerózou
Search
Close this search box.

Partnerství a podpora registru ReMuS

ReMuS je nestátní neziskový projekt, který se věnuje shromažďování a analýze dat o pacientech s roztroušenou sklerózou (RS) v České republice. Naše práce je klíčová pro pochopení prevalence, průběhu a léčby RS, a má zásadní význam pro výzkum, léčbu a podporu pacientů.

Partneři

Naše činnost by nebyla možná bez podpory a spolupráce s našimi partnery…

15 nemocnic a RS center České republiky

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní Thomayerova nemocnice

Nemocnice Teplice, Krajská zdravotní, a.s.

Fakultní nemocnice Plzeň

Nemocnice České Budějovice, a.s.

Nemocnice Jihlava

Pardubická nemocnice, Nemocnice Pardubického kraje

Fakultní nemocnice Hradec Králové

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Ostrava

Krajská nemocnice Tomáše Bati

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Fakultní nemocnice Brno

Páteří celého registru je více než 100 kolegů po celé České republice, kde lékaři, sestřičky i administrátoři neúnavně každý den zadávají data do registru ReMuS.

Financování registru

Financování našich aktivit je zajištěno prostřednictvím nadačního fondu, který čerpá prostředky z darů a výtěžků z benefičních akcí. Podrobnosti o financování a výroční zprávy jsou dostupné zde.

Registr má svůj samostatný účet u Fio banky: 2600340999/2010. Vaše podpora je pro nás nepostradatelná a velmi si jí vážíme.

Možnosti podpory

Podpořit nás můžete přímo finančním darem na náš bankovní účet. Váš dar je daňově odčitatelnou položkou. Fyzické osoby mohou odpočítat až 15 % ze základu daně, pokud celková hodnota daru přesáhne 1 000 Kč nebo 2 % z daně. Právnické osoby mohou odečíst až 10 % z daně, pokud dar přesáhne 2 000 Kč. Potvrzení pro daňové účely vám rádi vystavíme, stačí nás kontaktovat zde.

Newsletter registru ReMuS

Příležitostně Vám budeme zasílat novinky z oblasti výzkumu roztroušené sklerózy a registru ReMuS formou digitálního newsletteru.