Logo ReMuS, Registr pacientů s roztroušenou sklerózou
Search
Close this search box.

Tým registru ReMuS

Jiří Drahota, ředitel registru ReMuS

Ing. Jiří Drahota
ředitel registru ReMuS

Jirka se k našemu týmu přidal v říjnu 2019 a od té doby je klíčovým hráčem v koordinaci mezinárodních výzkumných projektů. Jeho multidisciplinární přístup spojuje vědu, techniku, a obchod, což mu umožňuje identifikovat a vylepšit detaily, které by mohly uniknout pozornosti. Jirka je garantem kvality a preciznosti v našem registru. Když není v kanceláři, věnuje se objevování cizích krajů.

prof. MUDr. 
Dana Horáková, Ph.D.
odborný garant

Dana je jedním z pilířů ReMuS registru, kde působí jako lékařka, manažerka a vědecký garant. Její multidisciplinární dovednosti a neúnavné nasazení jsou klíčové pro úspěch a růst našeho projektu. Kromě svého profesního zaměření je Dana také aktivní vysokoškolskou pedagožkou a vedoucí několika vědeckých projektů. Přesto si vždy najde čas na své dvě vášně – sport a rodinu.

Kateřina Hlisnikovská
office manager

Kateřina je v ReMuS registru nezastupitelnou silou, známou svou pečlivostí, systematičností a zápalem pro věc. Její schopnost efektivně řešit i komplexní úkoly ji činí klíčovým členem našeho týmu. Kromě toho je její pracovní prostor ukázkou organizace a estetiky. Ve svém volném čase je Kateřina kulturně aktivní, ráda navštěvuje koncerty a organizuje malé festivaly. Pro relaxaci preferuje pěší túry v Beskydech nebo Jeseníkách.

Mgr. Jana Vojáčková

Mgr. Jana Vojáčková, MBA
strategická konzultantka

Jana, původní ředitelka projektu ReMuS, byla hnací silou registru od jeho založení. Její schopnost uvádět věci do pohybu a strategicky řídit tým je neocenitelná. Od července 2021 působí v roli strategické konzultantky, kde i nadále poskytuje cenné vhledy a směrování. Její spolehlivost a podpora týmu jsou stále klíčové. V současné době se regeneruje v přírodě a se svou rodinou.

Ing. et Ing. 
Aneta Mazouchová, Ph.D.
statistička registru ReMuS

Aneta, je zodpovědná za statistickou analýzu dat, která je základem našeho registru. S precizností a nasazením se pohybuje v komplexním světě statistických ukazatelů, aby poskytla spolehlivé odpovědi na otázky lékařů, vědců a dalších odborníků v oblasti zdravotnictví a sociální péče. Kromě své role v týmu registru je také vášnivou pedagožkou, která předává své znalosti studentům na vysoké škole. Ve volném čase nachází rovnováhu na Moravě se svou rodinou.

Ing. Gregor Fištravec
data manager registru ReMuS

Když jsme v registru hledali posilu na poli datové analýzy, data managementu a datové vědy vůbec, zabrousili jsme nakonec až do mezinárodních vod a do rodiny ReMuSu přibyl až ze slovinského Mariboru právě Gregor. Vždy optimistický, až neuvěřitelně pracovitý a s mimořádným rozhledem v oblasti umělé inteligence. A když náhodou není v kanceláři, můžete si být jisti, že buď někde objevuje krásy Česka nebo si užívá domácí pohody se svými kočičími přáteli a rodinou.

Mgr. Zdeněk Telička
IT administrace

Zdeněk je klíčovým členem našeho registru, kde přináší jedinečnou kombinaci optimismu a odbornosti. Jeho angažovanost v každém projektu je nejen vášnivá, ale i strategická. S bohatými pracovními zkušenostmi efektivně přispívá k našemu úspěchu, a to zejména svou schopností najít inovativní a nákladově efektivní řešení. Ve svém volném čase je známý jako gurmán a patriot, a je vždy připraven doporučit kvalitní gastronomické zážitky, ať už v Ostravě, Praze nebo Brně, kde také podporuje místní vinaře.

Více než stovka lékařů, sester a administrátorů registru ReMuS v 15 RS centrech České republiky

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní Thomayerova nemocnice

Nemocnice Teplice, Krajská zdravotní, a.s.

Fakultní nemocnice Plzeň

Nemocnice České Budějovice, a.s.

Nemocnice Jihlava

Pardubická nemocnice, Nemocnice Pardubického kraje

Fakultní nemocnice Hradec Králové

Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Ostrava

Krajská nemocnice Tomáše Bati

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Fakultní nemocnice Brno

Páteří celého registru je však více než 100 kolegů po celé České republice, kde lékaři, sestřičky i administrátoři neúnavně každý den zadávají data do registru ReMuS.

Newsletter registru ReMuS

Příležitostně Vám budeme zasílat novinky z oblasti výzkumu roztroušené sklerózy a registru ReMuS formou digitálního newsletteru.